Children For The Children کمپین کودکان برای کودکان

اخلاقی

/ #3891 برای دوستان فلسطینیم

2014-08-20 14:20

به نام خالق مهربانی ها سلام دوست من ، سلام کودک غزه من یک ایرانیم که سال ها تو رو از رسانه ها میون آتش وجنگ و خون ، اما همیشه استوار و مقاوم دیدم . آره ، شاید زبونمون با هم فرق داشته باشه ولی از نگاه قشنگ و معصومانت می شه حرف دلت رو خوند ، نگاهی که پر از غصه است ولی امید به خدا ، به بزرگی و مهربونیش توش موج می زنه. اگر بگم می دونم چه قدر زندگی برات سخته ، دروغ گفتم ، آخه من حتی طاقت دیدن تصاویر شهدا و مجروح ها ی شما رو ندارم. وقتی اشک های تو رو از تلوزیون می بینم ، دلم می خواد می اومدم پیشت وبا دستای خودم اشک هات رو از روی صورتت پاک می کردم و اونقدر توی آغوشم ناز و نوازشت میکردم تا آروم بگیری ،که اگر گریه ات رو ببینم منم گریه ام می گیره و اونوقت کسی نییست که بتونه گریه ی من رو بند بیاره !!! اصلا باورم نمی شه آدمایی به ای سنگ دلی وجود داشته باشن که بتونن چنین رفتارهای وحشتناکی با شما انجام بدن ، ولی میدونم اون دشمن ها از شما کوچولو ها می ترسن چون میدونن با توکل به خدا و قلب بزرگتون خیلی خیلی قدرتمندین و نمی تونن هرگز شکست تون بدن و بازم باورم نمی شه آدمایی هستن که دائم می گن به فکر حق همه ی مردم دنیا هستن و ازشون دفاع میکنن اما شما رو می بینن و هیچ کاری انجام نمیدن. شاید قلب بعضی از آدما یخ زده باشه ، شاید بعضی ها احساساتشون رو گم کردند ولی منم مثل شما امیدم به خداست .با خودم فکر می کنم از دست من چه کاری بر میاد ؟ انگاری هیچی . اما می دونم شما برای من و تمام مردم ایران اهمیت دارین ، دوستتون داریم ، با دیدن اشک هاتون اشک می ریزیم و براتون دعا می کنیم ، دعا برای صلح ، زندگی وآرامشتون . دوست کوچولوی من ، مطمئنم خیلی زود ، روزی میاد که یک خورشید مهربون ، یخ تموم قلب ها ی سرد رو آب میکنه ، تا شما هم شاد زندگی کنید ، روزی که آدما حواسشون به دل نازک بچه ها باشه و هیچ دلی تو دنیا غصه نداشته باشه.