Children For The Children کمپین کودکان برای کودکان

Guest

/ #2822

2014-08-13 06:41

*بسم الله الرحمن الرحیم* سلام به قهرمانای کوچیک غزه... بچه ها از همین اول بسم الله گفتیم و تا آخرش باهاتونیم و ازتون حمایت میکنیم .... قهرمانای کوچیک من نمیتونم نه شعر و نه جمله قشنگی بگم ... نه اینکه بلد نباشم .. نه... بلدم اما صبر و استقثامت و شجاعتتون باعث شده زبانم بسته و دستانم از کار بیفته .... اما میخوام اینو بهتون بگم ... چند وقت پیش بهترین عموی دنیا بهمون یه چیزی باد داد ... بهمون گفت: همیشه سخت ترین نمایش ها رو به بهترین بازیگرا میدن پس شاکی سختی های دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی...!!! و من امروز به این باور رسیدم که شما بهترین بنده و بازیگر خدایین ... چرا؟؟!! چون شما از همین الان با این سن کم دارین سخت ترین نمایش رو فوق العاده خوب بازی میکنین طوری که الان شما سوپراستار و ستاره های دنیای واقعی هستین.... بچه ها میدونم از دست دادن خونواده هاتون و خونتون و مدرستون و... سخته اما اینو بدونین که خدا همه چیز رو میبینه و دوستون داره و مواظبتونه.... هم چنان این صبر طلایی و درخشان رو حفظ کنین و اینو بدونین که ما بچه های ایران پشتتونیم.دوستون دارم خیلی خیلی زیاد... . *سیده طاهره حسینی از اصفهان *