Nee tegen het koningslied

Quoted post

Nederlandse Coururier

#6115 Re: Re: Koopt Nederlandse waar, zo helpen wij elkaar!

2013-04-21 11:39

#6104: - Re: Koopt Nederlandse waar, zo helpen wij elkaar!

Vond het al schandalig dat ze in een Italiaanse Valentino trouwjurk zich presenteerde. Wiens brood men eet, diens woord men spreekt toch?

 

Als ik nu nog steeds lees dat de Argentijnse en Italiaanse Couturiers goede zaken met ahar doen en wie betaald dat: ja hoor Wij Nederlanders, maar dan 8 ton belastinggeld, en zij hoeven geen belasting te betalen?

 

Niet meer van deze tijd, mooie vrouw daar niet van maar laat ze Nederland promoten en niet haar voormalig vaderland.

 

Konignshuis afschaffen dan maar? Wel uit de ruif vreten maar niets teruggeven.

Replies


Guest

#6126 Re: Re: Re: Koopt Nederlandse waar, zo helpen wij elkaar!

2013-04-21 11:47:54

#6115: Nederlandse Coururier - Re: Re: Koopt Nederlandse waar, zo helpen wij elkaar!

Er zijn verplichtingen aan een land en dat is kinderen krijgen, producten promoten, belasting betalen.

Er stond al eerder in de reacties: geef ze een loon op Balkenende norm waarover gewoon belasting moet worden betaald en de rest toelage voor representatie op declaratiebasis.

Anders is alles van de staat, ook het tuinameublementje, officiële cadeaus bij staatsbezoeken, de villa's in het buitenland, al die representatieve kleding enz.